Atribuită
Anunț de participare
Achizitionare ascensor sarcină maximă -1600 Kg/21 persoane, pentru Spitalul Municipal Sacele - proiectare ,montaj ,ISCIR-izare, punere in functiune, instruire personal .
- Număr anunț
- SCN1007137
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- AEON BUILDING SRL (CUI 30143150)
- Cod CPV
- 42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 304.454 RON
- Valoare atribuită
- 304.449 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 08:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1004973
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014746
Documente
Documentația de atribuire
- As1-Caiet de sercini-semnat.pdf.p7s
- As4-CONTRACT _FURNIZARE_ASCENSOR-semnat.pdf.p7s
- As5-Modele_formulare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014746.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AEON BUILDING SRL CUI 30143150
Valoare atribuită
304.449 RON
din 304.454 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro