Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare dozatoare de apa

Număr anunț
DA35936000
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
31141000-6 · Racitoare de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.733 RON
Data publicării
12.06.2024 13:52
Data finalizării
13.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.733 RON