Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat
Furnizare ascensor persoane
- Număr anunț
- SCN1007122
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- KONE ASCENSORUL SA (CUI 24387592)
- Cod CPV
- 42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.008,41 RON
- Valoare atribuită
- 174.626,20 RON 13,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2018 07:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1002595
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014235
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KONE ASCENSORUL SA CUI RO 24387592
Valoare atribuită
174.626,20 RON
din 201.008,41 RON estimat
13,1%
Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 26.382,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.