Termen închis Publicitate

Compresor de aer , monofazat, 1600 W, 2850 rpm, 8 bar, 24 l, conform fisa tehnica nr.28261/PVVS/06.04.2023

Număr anunț
ADV1356274
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Cod CPV
43312500-8 · Cilindri compresori mecanici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,24 RON
Data publicării
06.04.2023 15:51
Termen limită
10.04.2023 08:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.