Atribuită Cumpărare directă

Roba Honoris Causa R2977-07.06.2024

Număr anunț
DA35926698
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA IMBRACAMINTEA (CUI 2488057)
Cod CPV
18222100-2 · Costume (barbati); taioare (femei) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.596,64 RON
Data publicării
11.06.2024 13:52
Data finalizării
13.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,64 RON