Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Contract de furnizare echipamente IT in cadrul proiectului "HOPE - Interventie comunitara integrata in Comuna Vaideeni"
- Număr anunț
- SCN1007228
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.138,67 RON
- Valoare atribuită
- 124.896 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 15:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1004954
- Termen limită
- 24.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009789
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VERASYS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15565607
Valoare atribuită
124.896 RON
din 128.138,67 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 3.242,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.