Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,3% sub estimat
Achiziţia de echipamente profesionale de condiționare a aerului pentru Oficiul Național al Registrului Comerțului – sediul central, inclusiv montare și punere în funcțiune
- Număr anunț
- SCN1007347
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRAL MEGA SERVICE SRL (CUI 16028750)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.760 RON
- Valoare atribuită
- 104.764 RON 76,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 13:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1003174
- Termen limită
- 24.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014586
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1014586.pdf
- PS1_RR_2018_Acord cadru-semnat.pdf
- PS1_RR_2018_Caiet de sarcini-semnat.pdf
- PS1_RR_2018_Contract subsecvent-semnat.pdf
- PS1_RR_2018_Formulare-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTEGRAL MEGA SERVICE SRL CUI RO 16028750
Oferta 2
Individuala
Ofertant
G.C.T. GENERAL CLIMA THERM SRL CUI RO 13210853
Valoare atribuită
104.764 RON
din 441.760 RON estimat
76,3%
Adjudecat la 23,7% din estimat · economie 336.996 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.