Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Furnizare echipamente medicale
- Număr anunț
- SCN1007313
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495.798,32 RON
- Valoare atribuită
- 491.531,13 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 10:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1004597
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014878
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.doc (3).p7s
- FisaDate_DF1014878.pdf
- Model contract furnizare.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 495.798,32 RON Adjudecat: 491.531,13 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Microscop optic binocular cu sursa proprie de lumina | 26.890,76 RON | HYPO TECH & CONSULTING SRL | 22.808 RON ↓15,2% |
| 2 | Masa ginecologica electrica | 16.806,72 RON | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | 16.650 RON ↓0,9% |
| 3 | Masa radianta neonatologie | 85.714,29 RON | DUCOS TRADING SRL | 85.700 RON |
| 4 | Trusa instrumentar laparoscopie | 357.983,19 RON | B.BRAUN MEDICAL | 357.983,13 RON |
| 5 | Incalzitor de sange si solutii perfuzabile IV ultrarapid | 8.403,36 RON | HELLIMED S.R.L. | 8.390 RON ↓0,2% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DUCOS TRADING SRL CUI 21946690
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
HYPO TECH & CONSULTING SRL CUI RO21011223
Valoare atribuită
491.531,13 RON
din 495.798,32 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 4.267,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.