Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Amenajare locuri de parcare, drum de acces si alei în zona cartierul Spicului
- Număr anunț
- SCN1007306
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
- Cod CPV
- 45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.931.083,13 RON
- Valoare atribuită
- 11.919.465,12 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 10:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1005920
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015063
Documente
Documentația de atribuire
- Accesare documentatie tehnica-semnat.txt.p7s
- documentatie tehnica-semnat.z01.p7s
- documentatie tehnica-semnat.z02.p7s
- documentatie tehnica-semnat.zip.p7s
- FisaDate_DF1015063.pdf
- Formulare spicului-semnat.doc.p7s
- Model contract Spicului-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Subcontractanți 4
ATLAS SRL CUI RO 516681
GARDEN PROIECT SRL CUI RO 18285644
START-DUO SRL CUI 513308
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Valoare atribuită
11.919.465,12 RON
din 11.931.083,13 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 11.618,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.