Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Lucrari de reabilitare terasa amfiteatru Ioan Aleman si refacere izolatie termica tevi la UMF Cladirea Rectorat, str. Victor Babes nr. 8

Număr anunț
SCN1007298
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ANVA COM S.R.L. (CUI 10326544)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305.302,27 RON
Valoare atribuită
304.955,91 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.07.2018 09:39
Anunț de atribuire
SCNA1013868
Termen limită
26.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1015139

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ANVA COM S.R.L. CUI 10326544
Oferta 2 Individuala
Ofertant
DALICRIST SRL CUI RO 28194985

Valoare atribuită

304.955,91 RON

din 305.302,27 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 346,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.