Termen închis Publicitate

Achizitie servicii de asigurare medicală - 2 persoane (39 si 45 de ani), in spatiul non UE, Republica Moldova - Chişinău, în perioada 12.05-14.05.2023.

Număr anunț
ADV1362884
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443,30 RON
Data publicării
10.05.2023 08:58
Termen limită
10.05.2023 11:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.