Termen închis
Publicitate
Anulare Anunt ADV1362083 din 05.05.2023 - Furnizare 2 cabine paza – cu termen de depunere 12.05.2023, deoarece valoarea estimata este eronata
- Număr anunț
- ADV1362083
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Cod CPV
- 44211110-6 · Cabine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.840,34 RON
- Data publicării
- 11.05.2023 12:39
- Termen limită
- 12.05.2023 10:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.