Termen închis
Publicitate
1. Konica Minolta Fuser Unit 600K pn: A7PUR70400 / A161R71988 / A161R71999 / A161R719AA for bizhub C258; 2. Konica Minolta DR-313K Black Drum Unit A7U40RD; 3. DV-313K Developing Unit Black (600K) Konica Minolta pentru bizhub C258, (A7U403D); 4. Konica Minolta C258 Transfer Roller for bizhub equipme
- Număr anunț
- ADV1365014
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.320,10 RON
- Data publicării
- 18.05.2023 16:03
- Termen limită
- 23.05.2023 11:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.