Termen închis
Publicitate
Achiziția de Arzător tăiere oxiacetilena cu clapeta, 90˚/470 mm x 511 = 6 buc; Duze taiere oxiacetilenă ANME 1/16 10-25 mm = 24 buc; Duze taiere oxiacetilenă ANME 1/16 25-50 mm (pentru arzator taiere 900/470 mm x 511).
- Număr anunț
- ADV1365604
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
- Cod CPV
- 44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.823,90 RON
- Data publicării
- 22.05.2023 19:43
- Termen limită
- 25.05.2023 11:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.