Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII SUSTINERE SPECTACOL

Număr anunț
DA35938170
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
Furnizor / câștigător
Stoian Dumitru Florin P.F.A (CUI 35052339)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
12.06.2024 13:52
Data finalizării
13.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON