Termen închis Publicitate

Achiziţionarea unor lucrări de specialitate juridică pentru biblioteca centrală a Ministerului Justiției - Prelungire data limita depunere oferte pana la 14.06.2023 ora 12:00

Număr anunț
ADV1367121
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.616,19 RON
Data publicării
08.06.2023 12:41
Termen limită
14.06.2023 12:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.