Termen închis
Publicitate
Suprainaltare Compartiment nr. 2 Depozit de zgura si cenusa Valea Manastirii-dig. de compartimentare C1 C2 LA COTA 186,00 ms MB si supra inaltare diguri acces si puturi deversoare compartiment 2 la cota 186,00 mdMB
- Număr anunț
- ADV1370914
- Autoritate contractantă
- Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Data publicării
- 22.06.2023 13:30
- Termen limită
- 26.06.2023 12:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.