Termen închis
Publicitate
Saibe plata M10 = 1500 buc; Saibe grower M10 = 1500 buc; Saiba plata M16 = 1000 buc; Saiba grower M16 = 1000 buc; Saiba plata M12 = 1000 bu; Saibe grower M12 = 1000 buc
- Număr anunț
- ADV1372451
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Cod CPV
- 44532200-0 · Saibe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Data publicării
- 03.07.2023 14:09
- Termen limită
- 04.07.2023 14:04
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.