Atribuită Anunț de participare

servicii de proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul "MODERNIZARE DRUMURI LOCALE COMUNA SOTRILE, JUDETUL PRAHOVA”

Număr anunț
SCN1007524
Autoritate contractantă
COMUNA SOTRILE PRAHOVA (CUI 2843434)
Furnizor / câștigător
RONI CIVIL INTEROUTE SRL (CUI 32898822)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.340.731,03 RON
Valoare atribuită
6.340.556,86 RON
Data publicării
11.07.2018 19:06
Anunț de atribuire
SCNA1004528
Termen limită
30.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1015352

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
GEOSCAD-CONST SRL CUI 24666791

Valoare atribuită

6.340.556,86 RON

din 6.340.731,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.