Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Delegarea gestiunii serviciului public de alimentare cu apă, din Comuna Morărești, Județul Argeș
- Număr anunț
- PC1003261
- Autoritate contractantă
- COMUNA MORARESTI (PRIMARIA MORARESTI) (CUI 4122116)
- Cod CPV
- 65130000-3 · Exploatarea sistemului de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075.200 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2026 10:17
- Anunț de atribuire
- PCA1004052
- Termen limită
- 06.07.2026 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1272497
Documente
Documentația de atribuire
- Fisa operatorului Serviciul de alimentare cu apa.pdf
- HCL 42 din 31.05.2021 Actualizare Studiu de oportunitate privind gestionarea Serviciului public de alimentare cu apa.pdf
- HCL 46 din 14.07.2021 - ANEXA Stabilirea modului de gestiune a Sistemului de alimentare cu apa.pdf
- HCL 46 din 14.07.2021.pdf
- HCL nr. 34 din 12.06.2019 aprobarea Regulamentului si caietului de sarcini.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1272497.pdf
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 1.075.200 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.075.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.