Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Proiectare si executie pentru obiectivul de investitii “Modernizare infrastructura rutiera in sat Vitcani, Comuna Candesti, Judetul Botosani”
- Număr anunț
- SCN1007521
- Autoritate contractantă
- COMUNA CANDESTI (CUI 15676397)
- Furnizor / câștigător
- VULTURI SRL (CUI 17782459)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.985.795,16 RON
- Valoare atribuită
- 3.963.734,09 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 17:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1004998
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015411
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- DALI Cindesti - Vitcani partea desenata.pdf.p7s
- DALI Cindesti - Vitcani partea scrisa.pdf.p7s
- expertiza candesti vitcani.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015411.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- LISTA CANTITATI.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT VITCANI.pdf.p7s
- studiu geo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VULTURI SRL CUI RO 17782459
Asociați 4
EURO EST GROUP SRL CUI RO 15049525
PANDEL DESIGN S.R.L.-D CUI 35561251
TRY GRUP BETOANE SRL CUI RO 33601520
VIA PRO IT CONSULTING SRL CUI 27399915
Subcontractanți 1
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
Valoare atribuită
3.963.734,09 RON
din 3.985.795,16 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 22.061,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.