Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,1% sub estimat
,,Reciclare in SITU cu acoperire mixtura asfaltica BA16 de 6 cm a sectorului de drum DN1T km 0+000 – km 3+361’’
- Număr anunț
- SCN1007494
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
- Cod CPV
- 45233251-3 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.970.672,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.374.762,82 RON 20,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 13:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1005146
- Termen limită
- 31.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015044
Documente
Documentația de atribuire
- 2. CAIET DE SARCINI COVOARE EXECUTATE LA CALD- partea 1.pdf.p7s
- 3. CAIET DE SARCINI PARTEA 2 RECICLARE.pdf.p7s
- 4.1. ANEXA 1 -DN 1 T- RECICLARE IN SITU- ZALAU.pdf.p7s
- 6. LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
- 7. PROIECT RECICLARE DN1T.pdf.p7s
- 8. PLANSE A3 DN 1T.pdf.p7s
- anexa contract reciclare in situ DN 1T vara 2018 - achizitii.pdf.p7s
- CONTRACT MODEL -RECICLARE IN SITU- DN1T- ZALAU -BUN.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015044.pdf
- Formulare LUCRARI .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EUROCONSTRUCT SRL CUI RO16256332
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DRUM INSERV SRL CUI RO 23230297
Asociați 1
ROAD MIX TECHNOLOGY SRL CUI RO 29587044
Valoare atribuită
2.374.762,82 RON
din 2.970.672,42 RON estimat
20,1%
Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 595.909,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.