Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/ acordurilor/ autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata contractului de executie lucrari si Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii cu titlul „INFIINTARE RETEA CANALIZARE SI STATIE DE EPURARE IN COM. CIORANI, JUDETUL PRAHOVA, SATELE : CIORANII DE JOS SI CIORANII DE SUS“
- Număr anunț
- SCN1007492
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIORANI (CUI 2845648)
- Furnizor / câștigător
- GPI BUILDING LOGISTIC SRL (CUI 35773157)
- Cod CPV
- 45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.014.680 RON
- Valoare atribuită
- 17.840.527,17 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 13:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1006864
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013848
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini 3 - Ciorani-canalizare.docx.p7s
- FisaDate_DF1013848.pdf
- Formulare Ciorani-canalizare.docx.p7s
- Grafic canal.xlsx.p7s
- Model contract modificat.doc.p7s
- Proiect tehnic p1.rar.p7s
- Proiect tehnic p2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GPI BUILDING LOGISTIC SRL CUI RO35773157
Asociați 1
DANI BUILDING SRL CUI 23989654
Terți susținători 1
IPG IMPACT CONSTRUCT SRL CUI RO 32377964
Subcontractanți 1
MADA - ELEMENTE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO18645581
Valoare atribuită
17.840.527,17 RON
din 18.014.680 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 174.152,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.