Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
LUCRĂRI DE REPARAŢII CURENTE LA INSTALAŢIA EXTERIOARA DE DISTRIBUȚIE A AGENTULUI TERMIC DIN UNITATEA MILITARĂ 01810 MEDIAȘ.
- Număr anunț
- SCN1007484
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02036 (CUI 14783824)
- Furnizor / câștigător
- TERA COM SRL (CUI 803557)
- Cod CPV
- 45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744.355,46 RON
- Valoare atribuită
- 734.989,76 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 12:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1005074
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014977
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI RETEAUA TERMICA.docx.p7s
- Draft Contract.doc.p7s
- FisaDate_DF1014977.pdf
- Formulare lucrari.doc.p7s
- Masuratoare exemplu-Medias.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERA COM SRL CUI RO 803557
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UTILITAR FLUID CONSTRUCT SRL CUI RO 35113789
Valoare atribuită
734.989,76 RON
din 744.355,46 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 9.365,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.