Anulată
Anunț de participare
SEDIU SI STALP METALIC (23,5 m )-SUSTINERE ANTENE – OFICIU CAPITANIE JURILOVCA-executie
- Număr anunț
- SCN1007468
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852.561 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 10:57
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015299
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT_MODEL.docx.p7s
- FisaDate_DF1015299.pdf
- Formulare-model.doc (1).doc.p7s
- Jurilovca_PTH.7z.p7s
- Piese desenate-arhitectura.7z.p7s
- structura Jurilovca.7z.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
STARC4SYS SRL CUI RO31340215
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RAMALI CONSTRUCT SRL CUI 32380897
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
STARC4SYS SRL CUI RO31340215
Asociați 1
CASA INVEST SRL CUI RO 14447093
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.