Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat

Achizitionarea si livrarea a 5 loturi: i. Lot produse chimice, Cod principal CPV: 24960000-1 Diferite produse chimice (Rev.2), ii. Lot anticorpi, Cod principal CPV: 24960000-1 Diferite produse chimice (Rev.2), iii. Lot kituri analiza, Cod principal CPV: 24960000-1 Diferite produse chimice (Rev.2), iv. Lot Materiale, plante, animale de laborator, Cod secundar CPV: 33140000-3 - Consumabile medicale (Rev.2), v. Lot sticlărie şi consumabile de laborator, Cod secundar CPV: 33793000-5 Sticlărie pentru laborator (Rev.2)

Număr anunț
CN1003883
Autoritate contractantă
SC CENTRUL MEDICAL DOMENICO SRL (CUI 25207908)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.863,55 RON
Valoare atribuită
33.757,66 RON 23,0% sub estimat
Data publicării
08.09.2018 02:03
Anunț de atribuire
CAN1008516
Termen limită
12.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 172-390063
Documentație de atribuire
DF1022368

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 43.863,55 RON Adjudecat: 33.757,66 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot produse chimice 6.000 RON Anulat
2 Lot anticorpi 20.000 RON ANTISEL RO SRL 19.785,89 RON ↓1,1%
3 Lot kituri analiza 3.236,15 RON TUNIC PROD S.R.L. 3.210 RON ↓0,8%
4 Lot animale, plante, materiale de laborator 3.500 RON Anulat
5 Lot Sticlărie şi consumabile de laborator 11.127,40 RON BIO AQUA GROUP 10.761,77 RON ↓3,3%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

33.757,66 RON

din 43.863,55 RON estimat 23,0%

Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 10.105,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.