Anulată
Anunț de participare
”Reabilitare si modernizare sistem tratare aer TRANE la sediul Primariei Sector 2 respectiv reabilitare trasee frigorifice la sediul Primariei Sector 2” - lot 1, 2
- Număr anunț
- SCN1007433
- Autoritate contractantă
- Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
- Cod CPV
- 45231113-0 · Lucrari de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.849,66 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 09:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1005509
- Termen limită
- 10.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015296
Documente
Documentația de atribuire
- CS sistem Trane.pdf.p7s
- CS trasee frigorifice.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015296.pdf
- Model contract lucrari .docx.p7s
- Model Formulare .doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 121.849,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reabilitare si modernizare sistem tratare aer TRANE la sediul P… | 99.159,66 RON | Anulat | — |
| 2 | Reabilitare trasee frigorifice, lot 2 | 22.690 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
FREON TRADING CUI RO6639365
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.