Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,0% sub estimat
ACHIZIŢIA A 42 BUC. UPS RACK-URI COMUNICAȚII (SPCEEPS JUDEȚENE)
- Număr anunț
- SCN1007424
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- RAL COMPUTERS S.R.L. (CUI 5204613)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233.100 RON
- Valoare atribuită
- 83.832 RON 64,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 08:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1004215
- Termen limită
- 25.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015307
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RAL COMPUTERS S.R.L. CUI RO 5204613
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTRIC BACKUP SRL CUI RO 33994054
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ADVICE INFORMATION TECHNOLOGY SRL CUI RO33870820
Valoare atribuită
83.832 RON
din 233.100 RON estimat
64,0%
Adjudecat la 36,0% din estimat · economie 149.268 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.