Termen închis Publicitate

Anulare ADV1374842 din 17.07.2023, Panouri solare la LMP Racacuni, Cod SMIS 130550

Număr anunț
ADV1380504
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Cod CPV
09331000-8 · Panouri solare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.652,76 RON
Data publicării
22.08.2023 17:36
Termen limită
22.08.2023 23:59

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.