Termen închis Publicitate

Banda izolanta neagra + Banda eticheta autocolanta + Mufa RJ45 CAT5E pass – through + Banda de cauciuc crud + Mufa RJ45 CAT 7 23AWG

Număr anunț
ADV1382723
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.275,24 RON
Data publicării
06.09.2023 11:12
Termen limită
08.09.2023 11:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.