Termen închis
Publicitate
Bilete de avion pe ruta Bucuresti - Madrid - Bucuresti in perioada 23.10.2023 - 27.10.2023
- Număr anunț
- ADV1391014
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.944 RON
- Data publicării
- 19.10.2023 08:16
- Termen limită
- 19.10.2023 10:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.