Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Achizitie aparat de anestezie
- Număr anunț
- SCN1007604
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33172100-7 · Aparate de anestezie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.500 RON
- Valoare atribuită
- 219.000 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 12:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1003354
- Termen limită
- 31.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015419
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini aparat de anestezie-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1015419.pdf
- Proiect contract de achizitie aparat de anestezie-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRAGER MEDICAL ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
219.000 RON
din 235.500 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 16.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.