Atribuită
Anunț de participare
Plicuri plastifiate EMS C3 si C4
- Număr anunț
- SCN1007595
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
- Cod CPV
- 18933100-9 · Saci postali (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.600 RON
- Valoare atribuită
- 36.600 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 11:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1005154
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015376
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1015376.pdf
- RO427410-2018-51.01 Caiet de sarcini plicuri EMS C3 si C4.semnat.pdf
- RO427410-2018-51.01 Formulare plicuri EMS C3 si C4.semnat.pdf
- RO427410-2018-51.01 Model contract plicuri EMS C3 si C4.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Valoare atribuită
36.600 RON
din 36.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro