Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,4% sub estimat
achizitie bonuri valorice combustibil
- Număr anunț
- SCN1007594
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.060 RON
- Valoare atribuită
- 62.079,75 RON 75,4% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 11:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1004282
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015402
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015402.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- proiect acord cadru si contract subs(1).doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
62.079,75 RON
din 252.060 RON estimat
75,4%
Adjudecat la 24,6% din estimat · economie 189.980,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.