Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Banda polipropilena 8 mm

Număr anunț
SCN1007591
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
39563500-1 · Articole textile de uz tehnic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.025 RON
Valoare atribuită
54.780 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
12.07.2018 11:12
Anunț de atribuire
SCNA1006979
Termen limită
25.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1015407

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

54.780 RON

din 56.025 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 1.245 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.