- Număr anunț
- SCN1007589
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- SIGILROM COMPANY S.R.L. (CUI 14947951)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.740 RON
- Valoare atribuită
- 91.740 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 11:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1003994
- Termen limită
- 26.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015382
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1015382.pdf
- RO427410-2018-71.05 Caiet de sarcini sigilii din Pb tip manson.semnat.pdf
- RO427410-2018-71.05 Formulare sigilii din Pb tip manson.semnat.pdf
- RO427410-2018-71.05 Model contract sigilii Pb tip manson.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIGILROM COMPANY S.R.L. CUI RO14947951
Valoare atribuită
91.740 RON
din 91.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro