Termen închis
Publicitate
Servicii consultanță/asistență pentru întocmirea și depunerea Cererii de finanţare și a documentației aferente obiectivului: ” Modernizare DJ213A: Limită județ Călărași-intersecție cu DJ201 (Mărculești); intersecție cu DN2A (Bucu)-Scânteia-intersecție cu DN21, DJ201: intersecție cu DJ213A (Mărculeș
- Număr anunț
- ADV1393070
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.613,44 RON
- Data publicării
- 27.10.2023 12:02
- Termen limită
- 02.11.2023 23:59
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.