Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
FURNIZARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE - ECHIPAMENT INSTALATIE DE CLIMATIZARE SI AUTOMATIZARE
- Număr anunț
- CN1003894
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
- Furnizor / câștigător
- CONECT IMPEX INTERNATIONAL SRL (CUI 18573124)
- Cod CPV
- 42500000-1 · Echipamente de racire si de ventilare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.094.436,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.092.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2018 02:01
- Anunț de atribuire
- CAN1005548
- Termen limită
- 26.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 172-389999
- Documentație de atribuire
- DF1022359
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini echip instalt clim si autom.pdf.p7e
- Draft_CONTRACT DE FURNIZARE - Echipament instalatie de climatizare si automatizare.docx.p7e
- FisaDate_DF1022359.pdf
- Sectiunea Formulare echipament climatizare 2018.docx.p7e
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONECT IMPEX INTERNATIONAL SRL CUI 18573124
Valoare atribuită
1.092.000 RON
din 1.094.436,97 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.436,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.