Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,1% sub estimat
Reactivi chimici si kit-uri de analiza
- Număr anunț
- SCN1007568
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.946,63 RON
- Valoare atribuită
- 98.065,66 RON 65,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1008577
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015460
Documente
Documentația de atribuire
- CS Reactivi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015460.pdf
- Model contract furnizare.doc.doc.p7s
- Modele formulare contracte.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 98.065,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Kit-uri de analiza | — | CHIMWEST | 47.052,05 RON |
| 3 | Teste cuveta | — | S.C. HACH LANGE S.R.L. | 51.013,61 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CHIMWEST SRL CUI RO 23764546
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
HACH LANGE SRL CUI RO 17610720
Oferta 3
Individuala
Ofertant
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Valoare atribuită
98.065,66 RON
din 280.946,63 RON estimat
65,1%
Adjudecat la 34,9% din estimat · economie 182.880,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.