Termen închis Publicitate

Achiziționare Serv. de cazare, mese, pauze de cafea și sală conferință în București pentru organizarea unor întâlniri de lucru și “Mese rotunde” (Lot 1 – perioada 09.11.2023-06.12.2023) și serv. de cazare și mese în București sau Otopeni pentru deplasarea în Norvegia (Lot 2 – per. 11-18.11.2023)

Număr anunț
ADV1394338
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Anexa 2
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.568,95 RON
Data publicării
06.11.2023 17:56
Termen limită
09.11.2023 09:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.