Atribuită
Anunț de participare
Servicii de revizie tehnica anuala la partea de sasiu DAF si suprastructura EFE, inclusiv reparatiile necesare, pentru cele 32 vehicule pentru colectare si transport deseuri menajere achizitionate in cadrul proiectului “Sistem de management integrat al deseurilor in judetul Dolj”
- Număr anunț
- SCN1007554
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- TH TRUCKS S.R.L. (CUI 9951956)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203.475 RON
- Valoare atribuită
- 203.472,26 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 08:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1004334
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015465
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVW HOLDING S.R.L. CUI RO 9951956
Valoare atribuită
203.472,26 RON
din 203.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro