Termen închis Publicitate

Achiziție de Lichid parbriz pentru iarnă, Apa distilată, Antigel concentrat G12 ROZ, Antigel concentrat G12 TIP D

Număr anunț
ADV1397267
Autoritate contractantă
Inspectoratul pt. Situatii de Urgenta Crisana (CUI 4208447)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940,80 RON
Data publicării
24.11.2023 15:29
Termen limită
27.11.2023 08:30

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.