Termen închis Publicitate

3 bilete de avion pe ruta Cluj - Fort-de-France si retur, in perioada 02-07 iunie 2024 (STARRISE)

Număr anunț
ADV1400612
Autoritate contractantă
AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.603,49 RON
Data publicării
22.12.2023 08:12
Termen limită
22.12.2023 11:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.