Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat
MOBILIER SCOLAR PENTRU DOTARE SCOALA GIMNAZIALA PAUSESTI OTASAU
- Număr anunț
- SCN1007750
- Autoritate contractantă
- Comuna Pausesti (Primaria Pausesti) (CUI 2541851)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.257,27 RON
- Valoare atribuită
- 144.921,63 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 20:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1004375
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015882
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mobilier.pdf.p7s
- CONTRACT Furnizare.doc.p7s
- FisaDate_DF1015882.pdf
- Formulare_procedura simplificata_produse.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333
Valoare atribuită
144.921,63 RON
din 150.257,27 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 5.335,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.