Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
"PROIECTARE SI EXECUTIE - MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA ALEXANDRU ODOBESCU, JUDETUL CALARASI "
- Număr anunț
- SCN1007745
- Autoritate contractantă
- Comuna Alexandru Odobescu (CUI 3966281)
- Furnizor / câștigător
- TELPRON COMEX SRL (CUI 7428714)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.960.052,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.935.514,11 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 18:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1003632
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015848
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Contr. proiectare si executie lucrari-semnat.pdf.p7s
- 3. FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- 5. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Documentatie.part1-semnat.rar.p7s
- Documentatie.part2-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1015848.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TELPRON COMEX SRL CUI RO 7428714
Asociați 1
RALEX PROIECT CONSTRUCT SRL CUI 29101593
Valoare atribuită
4.935.514,11 RON
din 4.960.052,60 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 24.538,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.