Atribuită Cumpărare directă

Scari

Număr anunț
DA35927742
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.474 RON
Data publicării
11.06.2024 13:52
Data finalizării
14.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.474 RON