Atribuită Cumpărare directă

MODUL TA SI ENCODER PENTRU MONITOR EDAN IM 60 CONFORM OFERTA DE PRET

Număr anunț
DA35946577
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MEDISERV SRL (CUI 15169122)
Cod CPV
31712110-4 · Circuite integrate si microasamblari electronice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.200 RON
Data publicării
13.06.2024 13:52
Data finalizării
14.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.200 RON