Atribuită Cumpărare directă

Perna aer spate (387034728001) Fabio

Număr anunț
DA35938200
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
TRUCK ELEMENTS EXPRESS SRL (CUI 31749296)
Cod CPV
44423800-9 · Poansoane din metal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.348,48 RON
Data publicării
13.06.2024 13:52
Data finalizării
14.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.348,48 RON