Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Servicii de proiectare si executie lucrari pentru „Extindere retea alimentare cu apa in satele Maru, Seaca, Logresti Mosteni si Popesti, comuna Logresti, jud.Gorj”
- Număr anunț
- SCN1007716
- Autoritate contractantă
- COMUNA LOGRESTI (CUI 4813456)
- Furnizor / câștigător
- VAD PROD SRL (CUI 4940999)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200.464 RON
- Valoare atribuită
- 3.119.001,72 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 14:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1007029
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015812
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Certificat de urbanism.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015812.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Partea desenata.rar.p7s
- Std hidro.rar.p7s
- studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VAD PROD SRL CUI RO 4940999
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VAD PROD SRL CUI RO 4940999
Asociați 1
SC INFRA&CIVIL DESING SRL CUI RO31146210
Valoare atribuită
3.119.001,72 RON
din 3.200.464 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 81.462,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.