Atribuită Cumpărare directă

REGULATOR DE PRESIUNE GAZE SPECIALE IN 2 TREPTE FM53

Număr anunț
DA35937013
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
39341000-4 · Echipament pentru controlul presiunii gazului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.860 RON
Data publicării
12.06.2024 13:52
Data finalizării
14.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.860 RON